Czytasz
Wybieramy burgerowego mistrza – Żarcie na Kółkach już w ten weekend

Wybieramy burgerowego mistrza – Żarcie na Kółkach już w ten weekend

Żarcie na Kółkach

Czy są tu koneserzy soczystych burgerów i ulicznej szamki? Jeśli tak – w najbliższy weekend mamy dla Was idealne wydarzenie. Szykują się piękne chwile, w trakcie których kalorie przestaną mieć jakiekolwiek znaczenie!

Wakacje powoli dobiegają końca, dlatego apelujemy – odpuście na moment walkę o idealne plażowe ciała i dajcie się ponieść jedzeniowym zachciankom! Tym bardziej, że w najbliższy weekend będzie ku temu wprost doskonała okazja. O czym mowa? Oczywiście o uwielbianym przez warszawiaków Żarciu na Kółkach, które 24 i 25 sierpnia ponownie zagości pod PGE Narodowym. 

Co będzie nas czekać? Poza setką różnorodnych food-trucków z oryginalnymi potrawami, przygotujcie się także na 6. edycję Mistrzostw Burgerowych! Dwudziestu sędziów – prawdziwych specjalistów i smakoszy wybierze najlepszego ich zdaniem burgera, ale swoją opinię w tej kwestii będziecie mogli wyrazić także WY! W jaki sposób? Głosując poprzez naszą aplikację Żarcia na Kółkach wybierzecie Burgera Publiczności. Oprócz tego w apce znajdziecie rozpiskę food trucków i wszelkie najpotrzebniejsze informacje dotyczące wydarzenia.

Sprawdź też
co robić weekend Warszawa wychodź odpowiedzialnie miasto lato

Żarcie na Kółkach Going. Mistrzostwa Burgerowe PGE Narodowy
Żarcie na Kółkach Going. Mistrzostwa Burgerowe PGE Narodowy

Ale uwaga. To jeszcze nie koniec atrakcji. Podczas zbliżającego się Festiwalu Food Trucków, stołeczna Gazeta Wyborcza przyzna „Warszawską Pyzę”, czyli nagrodę dla najlepszego jedzenia ulicznego w mieście. Jeśli jesteście zajarani tematem i #foodporn to hasztag bliski Waszemu sercu, to koniecznie wpadajcie pod Narodowy!

Żarcie na Kółkach Going. Mistrzostwa Burgerowe PGE Narodowy
Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone