Czytasz
Usiądźcie wygodnie. Sokół, Taco Hemingway i PRO8L3M na wspólnym koncercie!

Usiądźcie wygodnie. Sokół, Taco Hemingway i PRO8L3M na wspólnym koncercie!

PRO8L3M Sokół Taco Hemingway Pocztówka z Polski Going. Netto Arena bilety

Nie ściemniamy – powyższa trójka wystąpi na jednym z koncertów w ramach trasy Taco Hemingwaya Pocztówka z Polski Tour. Gdzie? Kierunek Szczecin!

Szykuje się wieczór z dobrym składem i dobrym rapem. Pierwsze dni wiosny, piękne miasto Szczecin i topowi artyści. Taco Hemingway zaprezentuje materiał ze swojego ostatniego albumu Pocztówka z WWA, Lato ’19. Jeśli chodzi o duet PRO8L3M to spodziewajcie się numerów z nadchodzącej i długo wyczekiwanej drugiej części Art Brut. A to nie koniec!

Żeby tego wszystkiego było mało, to do Szczecina wpadnie też Wojtek Sokół, który zagra kawałki zarówno ze swojego tegorocznego albumu, jak i odświeżone klasyki z wydawnictw WWO, TPWC czy duetu z Marysią Starostą.

PRO8L3M Sokół Taco Hemingway Pocztówka z Polski Going. Netto Arena bilety

Jeśli chodzi o trasę Taco Hemingwaya – jest już w zasadzie całkowicie wyprzedana i dostępne są dosłownie ostatnie wejściówki na niektóre z koncertów. Jeśli chcecie się wybrać do Katowic, Lublina lub Wrocławia, to jest to totalny last call. Żeby nie było, że Was nie uprzedzaliśmy!

Sprawdź też
Brodka Going. Lato na Pradze koncerty Praga Centrum wychodź odpowiedzialnie

Podobnie ma się sprawa z trasą promującą Art Brut 2 PRO8L3Mu. Szykuje się zatem doskonała okazja do złapania tych artystów w jednym miejscu. Jak mówi znane polskie przysłowie – lecim na Szczecin! Koncert odbędzie się 28 marca w Netto Arenie.

Bilety na wspólny koncert tej trójki, jak i ostatnie wejściówki na pozostałe koncerty Taco Hemingwaya oraz duetu PRO8L3M dostępne są w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone