Czytasz
United in Sound – środowisko muzyki klubowej wspiera służbę zdrowia

United in Sound – środowisko muzyki klubowej wspiera służbę zdrowia

United in Sound Makerspace Kraków Brutaż Forum Przestrzenie zrzutka Going. MORE

Każdy przykład ludzkiej solidarności i wzajemnego wsparcia raduje nasze serca. Wydarzenie United in Sound to kolejna z inicjatyw, która przyłączyła się do zbiórki i pomocy polskiej służbie zdrowia.

Jak o United in Sound mówią jego organizatorzy: „Wydarzenie powstało dzięki mobilizacji alternatywnych środowisk muzycznych: promotorów, organizatorów, producentów, wydawców, klubów muzycznych, artystów wizualnych, dziennikarzy oraz odbiorców tejże sceny. Naszym celem jest sfinansowanie produkcji przyłbic ochronnych dla pracowników służby zdrowia, straży pożarnej oraz wszystkich anonimowych bohaterów walczących na co dzień z wirusem COVID-19.”

Sygnał do zbiórki dała ekipa stojąca za niezależnym festiwalem muzyki elektronicznej – Nurt, który odbywa się w Tyńcu. Wśród nagród, które można otrzymać po wpłaceniu konkretnej kwoty (lub też drogą licytacji na wydarzeniu FB akcji) znajdziecie m.in. Warsztaty DJ-skie w klubie 89 z prowadzącymi Universo i Spajder Jeraluzem (100 PLN), pełne dyskografie wytwórni Pointless Geometry, Dom Trojga, K-Hole Trax czy FASRAT w formie cyfrowej (po 50 PLN) czy Karnet na najbliższy Green Zoo Festival (120 PLN). Pieniądze możecie wpłacać pod tym linkiem, a poniżej wrzucamy Wam listę inicjatyw, artystek, artystów i wszystkich tych, którzy zaangażowali się w zbiórkę United in Sound:

Brutaż
Dom Trojga
Father And Son Records And Tapes
Forum Przestrzenie
K-Hole Trax
Nawia
NURT
Pointless Geometry
P23
Radar
Regime
Studio Eeeooo
Święta Krowa
Transatlantyk
U Know Me Records
Upper Festival
Up To Date Festival
Zodiaque Tapes
89
+
Daniel Drumz
Dtekk
Minoo
Universo
Zofia Hyjek

Do tej pory udało zebrać się już 63 % z założonego celu, jakim jest kwota 12 tys. złotych. Cały dochód z akcji zostanie przeznaczony na produkcję przyłbic ochronnych. Wszelkich newsów i szczegółowych informacji wypatrujcie na oficjalnym wydarzeniu zbiórki. Do końca akcji pozostało 12 dni, wiecie co z tym zrobić!

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 1.5 metra odległości od osób, które kaszlą i kichają

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Sprawdź też
Mateusz Morawiecki koronawirus rząd IV etap odmrażania Going. MORE kultura koncerty muzyka

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone