Czytasz
Nowe nazwiska w line-upie Revive Festival

Nowe nazwiska w line-upie Revive Festival

Revive

Organizatorzy Revive Festival odsłonili kolejne karty swojego bogatego line-upu.

Artystami, którzy również pojawią się na wiosennej edycji Revive są weterani sceny – Terrence Fixmer i Michał Wolski.

Francuski didżej i producent zaczął swoją karierę dobre 20 lat temu. W tym czasie wydał kilkadziesiąt EP-ek, singli i albumów oraz wystąpił w najważniejszych klubach i festiwalach świata. Prowadzi własną wytwórnię Planete Rouge Records i wydawał w tak uznanych labelach, jak należący do DJ-a Hella International Deejay Gigolos, Turbo prowadzony przez Tigę oraz berliński Ostgut Ton.

Fixmer najlepiej czuje się w oldskulowym techno i EBMie, które najchętniej prezentuje w formie live actu. W 2003 skumał się z wokalistą Nitzer Ebb Douglasem McCarthym. W ramach projektu nazwanego prostu Fixmer/McCarthy wydali 2 studyjne albumy Between The Devil i Into The Night i zagrali kilkadziesiąt koncertów.

Sprawdź też
Up To Date Festival TNMK festiwale koncerty wychodź odpowiedzialnie koronawirus

Michał Wolski to z kolei jeden z najważniejszych polskich producentów sceny techno. Wydawał m.in. we własnym labelu Minicromusic, a także w Recognition Records, Pawlaczu Perskim czy Eerie Records, którą prowadzi Marco Shuttle. Jego styl oscyluje w granicach dub techno i głębokich, ambientalno-eksperymentalnych brzmień. Na marcowym festiwalu wystąpi ze swoim wyjątkowym live actem.

Bilety na Revive Festival dostępne są w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone