Czytasz
Repertuar Klubu Komediowego na sierpień

Repertuar Klubu Komediowego na sierpień

Klub Komediowy

Klub Komediowy przedstawił swój repertuar na sierpień. Korzystając z pięknej aury stawia on na organizację wydarzeń w plenerze i kusi szerokim wachlarzem tematów swoich występów. Co znajdziemy w ich ofercie na ten miesiąc?

Chociażby Musical Improwizowany na Placu Zabaw nad Wisłą. To pierwsze tego typu wydarzenie przygotowane przez Klub Komediowy, podczas którego improwizatorzy, aktorzy i muzycy wystąpią do akompaniamentu kompozytorki Joanny Kucharczyk. Będą musieli spontanicznie wymyślać teksty utworów, a także choreografię i stworzyć z tego spójną całość. 

Warto zobaczyć też show Rozmowa o Pracę, które ukaże sytuacje, jakie wszyscy dobrze znamy z autopsji. Spektakl będzie przedstawiał realia najgorszych, najtrudniejszych i najbardziej zaskakujących rozmów kwalifikacyjnych. W prześmiewczy sposób pokaże koszmar z jakim wielu z nas miało styczność. Czeka nas istnie groteskowy wieczór.

Klub Komediowy przygotował też coś dla fanów twórczości Bolesława Leśmiana. W poniedziałek, 13 sierpnia na scenie przy Muzeum POLIN zaprezentuje najbardziej znane i lubiane szlagworty improwizowane twórczością poety. Oczywiście z zaimprowizowanym tekstem. Za fortepianem – Noam Zylberberg, który zagra przeboje lat 20. i 30. XX wieku.

To tylko kilka propozycji spośród tego, co oferuje Klub Komediowy. Cały sierpniowy repertuar znajdziecie na ich stronie

Sprawdź też
Poptown debata w koronie Zamilska Klimczak zostań w domu Going.

Zapraszamy!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone