Czytasz
Podsiadło w mniejszych miastach – czas na Wielkomiejski Tour

Podsiadło w mniejszych miastach – czas na Wielkomiejski Tour

Podsiadło

Dawid Podsiadło nie zwalnia tempa – Małomiasteczkowa Trasa promująca ostatni krążek dopiero co dobiegła końca, a już otrzymaliśmy kolejną. Po sukcesach w największych miastach, przyszedł czas na te nieco mniejsze. Wielkomiejski Tour startuje na początku lutego!

Łącznie ponad stutysięczna widownia podczas koncertów w największych halach w Polsce, Torwar podbity czterokrotnie i status potrójnej platyny dla płyty Małomiasteczkowy. Tak prezentuje się podsumowanie jesieni u Dawida Podsiadło. Jego świetna passa trwa w najlepsze. Wokalista jest aktualnie chyba najbardziej rozchwytywaną postacią w naszym kraju – słuchają, oglądają i podziwiają go ludzie niezależnie od tego ile mają lat, do jakiej grupy społecznej należą i gdzie mieszkają.

I właśnie dlatego tak entuzjastycznie przyjęto wieść o kolejnej trasie muzyka, o nieco przewrotnej nazwie Wielkomiejski Tour. Podsiadło zapowiedział przyjazd do trzydziestu miast średniej wielkości, w których da odrobinę bardziej kameralne koncerty. Chwila wytchnienia od masowych występów na wielkich halach jest fajną odmianą i dla fanów i dla samego Dawida, czyli wszyscy są zadowoleni. Od lutego do maja będziecie mogli usłyszeć go m.in. w Krynicy, Kutnie, Suwałkach czy Mielcu!

W Going. znajdziecie bilety na koncert w Krynicy Zdroju, który odbędzie się 11 lutego.

Sprawdź też
Poptown debata w koronie Zamilska Klimczak zostań w domu Going.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone