Playlista: Virtual Geisha i jej Wredne Kobiety porywają do tańca

Asia Grochulska aka Virtual Geisha zabiera głos w ważnej sprawie i rozpoczyna cykl imprez pro-równościowych. Wytańczmy lepsze jutro!

Tańce, dyskusje, warsztaty, wszystko w przestrzeni krakowskiego lokalu BAL, który niejednokrotnie zaznaczał swoją niezgodę na dyskryminację ze względu na płeć, orientację czy pochodzenie.

Na pierwszy ogień celebracja współczesnej kobiecości – warsztaty Safe Space prowadzone przez Moli Monster z ekipy Oramics, projekcja filmu, panel dyskusyjny z Pauliną Żaczek, Zosią Krawiec, Girls To The Front i Magdą Staniszewską, a na koniec impreza z większością wcześniej wymienionych. Virtual Geisha zapowiada sobotnie tańce różnorodną playlistą.

Dance 2 TRance – We Came In Peace (Original ’90 Mix)

Mam ostatnio (jak pół globu) fazę na stare transy, ale takie starutkie maks. Wygrzebałam ostatnio za grosze w Pradze. Zamykam imprezę po Monster. Może się okazać, ze zakończymy te noc b2b, dodaję do playlisty zatem z dedykacją dla niej.

Jungle Witch Hunt – Vercetti Technicolor

Wrzucam dlatego, żeby znalazł się tu chociaż jeden numer z czymś wiedźmińskim w nazwie. Poza tym to super utwór.

Valesuchi & Matias Aguayo – Nasty Woman

Grałam ten numer na tegorocznej paradzie równości w Krakowie w b2b z Olivią. Olivia miała łzy w oczach, a ja ciarki. Ta mowa Ahley Judd jest wspaniała i posłużyła tu jako kontekst do wydarzenia. Nie mogło jej zabraknąć na tej liście.

Brassica – Lydden Circuit

Uwielbiam ten numer i uwielbiam ten teledysk – montaż z jakiegoś starego rejwu z 91. roku, czuć mega pozytywną energię. Rozwala mnie ten klip i bardzo pozytywnie nastraja 🙂

Grace Jones – Pull Up To The Bumper (Joey Negro Bumper To Bumper Mix)

Pomyślałam o numerze jakieś totalnej wiedźmy i jest nią dla mnie Grace Jones. Kocham ją miłością totalną. Ikona. Tu w podkręconym imprezowo edicie Joego Negro.

Cain – Eshu

Kupiłam ostatnio tę płytę w SideOne (Dzuma – pozdrawiam). Na imprezie będzie grała z nami Madikoptah z kolektywu regime i myślę, że dzięki niej posłuchamy wielu nieoczywistych, połamanych rzeczy.

SPORT1000 – Dreamsupport

Breakbitowy rave anthem. Wyprodukowana współcześnie płyta, którą zrobił ktoś, kto bardzo dobrze zna, pamięta i czuje lata 90. Poznałam tego „ktosia”, gdy podczas setu w Bazylei podszedł i dał mi 4 płyty, mówiąc że pewnie nie znam, ale ma taką wytwórnię i chciałby mi je dać. Po czym okazało się, że na tę imprezę przywiozłam ich drugi release. Oboje byliśmy równie mocno zszokowani, a wytwórnia – perła!

Illusion – Why Can’t We Live Together (Original 12” Version)

Kupiłam tę płytę ostatnio w Pradze, to cover piosenki Timmy Thomas z 77. roku. Uwielbiam tę wersję; w disko aranżacji jest takim manifestem, który masz ochotę zagrać nad ranem.

Podziel się:

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Instagram

  • Mały throwback do festiwalu @wisloujscie 🙆🏽‍♂️ Kto był?
Fot. Andrzej Sieńkowski
.
.
.
#wisloujscie #wisloujsciefestival #festival #festiwal #muzyka #live #dj #djset #electronicmusic #techno #house #technomusic #polskamuzyka #kamp #catzndozg #aksamit #agim #deas #foxal #summer #gdansk #goingapp #tb
  • Nasze miejskie polecanki znajdziecie teraz także w @wysokieobcasy.pl 💓 Sprawdzajcie i bawcie się dobrze!👋🏽
.
.
.
.
#wysokieobcasy #weekend #koncert #festiwal #music #muzyka #polskamuzyka #culture #cultural #kultura #portal #olsztyngreenfestival #agora #paweldomagala #organek #fiszemadetworzywo #katarzynanosowska #krzysztofzalewski #warszawa #krakow #katowice #wydarzenie #goingapp
  • Długi weekend spędzamy m.in. nad Wisłą🌊 Dziś na kolejnych koncertach z cyklu @lado_w_miescie - afterek jak zawsze na Barce😻
  • Po 6 latach działalności @thedumplings robią sobie przerwę i ogłaszają pożegnalną trasę koncertową PRZYKRO MI😱
.
.
.
#thedumplings #news #przykromi #tour #koncert #muzyka #music #alternative #kubakaras #justynaswies #polskamuzyka #goingapp
  • Nice, nowy sezon @smolna38 😎🔥
➡️ Szykują się spore zmiany w polityce klubu, o których piszemy na naszym blogu
.
.
.
.
#smolna #smolna38 #club #warszawa #warsaw #bicep #chrisliebing #catzndogz #skream #oliverkoletzki #mallgrab #laurentgarnier #eelkekleijn #adriatique #electronic #techno #dj #djset #live #technomusic #technolovers #club #fun #warsawcity #warsawlovers

Follow Us!