Czytasz
Playlista: Truant zaprasza do 999 na imprezę z ekipą FOLD

Playlista: Truant zaprasza do 999 na imprezę z ekipą FOLD

999 techno Truant FOLD Going.

Mimo, że zdecydowanie młody duchem to spokojnie można go nazwać weteranem warszawskiego clubbingu. Na swoim koncie ma rezydentury w nieistniejących już klubach Temat Rzeka i Nowa Jerozolima.

Od lat związany również z klubem Luzztro. Obecnie dzierży rezydenturę na Smolnej, a w najbliższym czasie zorganizuje imprezę w 999. W skrócie ciężko mówić o klubach w Warszawie nie wspominając o Truancie.

Kilkanaście lat swojego żywota spędził w Londynie i nie powinno dziwić, że tamtejszą scenę darzy wyjątkowym sentymentem. Po swojej ostatniej wizycie w Londynie i odwiedzinach w nowopowstałym FOLD za punkt honoru postawił sobie sprowadzenie tamtejszej ekipy do Polski.

Mimo relatywnie krótkiego funkcjonowania, ich 24 godzinne imprezy, aftery oraz nieskrępowana atmosfera zapisały się już w historii londyńskiego środowiska klubowego. Taki klimat zdecydowanie odpowiada warszawskim dziewiątkom i w rezultacie 8 lutego, w ramach prowadzonego przez Truanta cyklu EQUALIZED, do 999 przylatuje Voicedrone, współzałożyciel FOLD wraz z rezydentami Jamesem Newmarchem oraz 7XINS.

AnD – Prophecy

Klasyczny pędzący track, który zdecydowanie definiuje moje ulubione tempo jeśli chodzi o techno.

VSK & Michal Jablonski – X&Y

Absolutnie genialny numer wydany jesienią 2019 roku. Ukazał się nakładem VSK Series. Owoców współpracy tych dwóch panów nikomu przedstawiać nie trzeba.

Ø [Phase] – Flyby/Falling (Enhanced Version)

Parkietowy banger od Ashley Burchetta szerzej znanego jako Phase.
Dla mnie to jedna z jego najlepszych produkcji.

B.Calloway – Party And Bullshit (Dirty)

100 procent Ghetto.

Origin Unknown – Valley Of The Shadows

Genialny jungle’owy track z 1993 roku, który ukazał się oczywiście na klasycznym RAM Record. Usłyszany po latach podczas jednego z niedzielnych closingów w FOLD.

Sprawdź też
Światowy Dzień Roweru rower Tyler the Creator playlista Going. MORE bicykl

Shlømo – Vertigo (Violent Remix)

Potężny remix kawałka Vertigo autorstwa Shlømo zrobiony przez Violenta. Generalnie petarda.

Ceili – Not A Fear Of It (Hadone Remix)

Kolejny track który zdecydowanie usłyszycie na EQUALIZED to doskonały remix HADONE tracku Not fear O It od Ceili. Warts również wspomnieć o nadchodzącym wielkimi krokami 50h melanżu, który właśnie w formule b2b z Under Black Helmet zamknie fenomenalny Hadone.

Impreza EQUALIZED z londyńską ekipą FOLD odbędzie się już w sobotę, 8 lutego. Wbijajcie!


Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone