Czytasz
Playlista: MaL zaprasza na imprezę STAUB x COM

Playlista: MaL zaprasza na imprezę STAUB x COM

MaL STAUB COM 999 Going. techno imprezy

Już w najbliższy piątek, w murach stołecznego klubu 999 rozgości się berliński cykl STAUB. Tajemniczy didżeje przyjadą do Warszawy na zaproszenie ekipy COM.

Najważniejszym założeniem cyklu STAUB rezydującego w berlińskim klubie ://about blank jest nieogłaszanie line-upu. Seria skupia się zarówno na artystach bardzo znanych, jak i  tych mniej rozpoznawalnych. Podczas organizowanych przez nich wydarzeń najbardziej liczą się atmosfera, muzyka i emocje.

STAUB to więcej niż impreza, to społeczność, do której dołączenia zapraszamy Was wraz z klubem 999. Goście z Berlina przyjadą do Warszawy na zaproszenie ludzi odpowiedzialnych za inny cykl – COM. Wspólny mianownik jest jeden – znakomita selekcja muzyczna. Od samego początku przyświeca mu podobne założenie: wysoka jakość, nie rozgłos. Sprawdźcie muzykę z playlisty i zdecydujcie, czy zapowiadana niespodzianka warta jest odkrycia na własne oczy i uszy!

Sprawdź też
Kim Petras Carpigiani single playlista Going. MORE

MaL techno STAUB 999 COM Going.

Impreza STAUB x COM odbędzie się już w najbliższy piątek (24 stycznia) w stołecznym klubie 999. Going. poleca to wydarzenie, chodźcie potańczyć z nami, COMe and dance!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone