Czytasz
Playlista: ekipa Bunker Events zaprasza na Fort BEtone

Playlista: ekipa Bunker Events zaprasza na Fort BEtone

Bunker Events to grupa przyjaciół – promotorów, DJ-ów, dekoratorskich wróżek – miłośników muzyki w jej wszystkich jakościowych odmianach.

Ekipa Bunker Events dała się poznać w trakcie organizacji ciepło przyjętych imprez plenerowych pod nazwą Fort Open Air. Teraz stawiają na nowy, jesienno-zimowy projekt – Fort BEtone.

Dlaczego ten Fort będzie wyjątkowy? Bo będzie miał magiczny klimat. Andrzejki, dzień wróżb i czarów, kiedy ludzie spotykają się, żeby w swoim gronie dowiedzieć się czegoś więcej o przyszłości. Zespół dekoracyjny Dywizja Amazonek przygotowuje na tę okazję salon wróżb, gdzie będziecie mieli okazję poznać podstawy numerologii, chiromancji czy astrologii chińskiej. Każdy będzie mógł sam sobie wyliczyć, w jaki rok numerologiczny teraz wchodzi, jaki kamień pasuje do jego znaku zodiaku albo spróbować swoich sił jako jasnowidz i wyczytać przyszłość z ręki bądź fusów. Dodatkowo na pierwsze 100 osób będą czekać ciasteczka z wróżbą. Tych, którzy jednak wybiorą taniec, otaczać będą dekoracje inspirowane tarotem, białą magią, alchemią, dobrą energią i pozytywnym przesłaniem. Będą bulgotać mikstury, a z góry patrzeć będzie wielkie Słońce. Niech moc będzie z nami!

Poza oprawą, najlepsza muzyka – rezydenci projektu, przygotowali dla nas playlistę

KUAK

Toto Chiavetta – Sounds Between Colours

Mistycyzm, elegancja i jakość produkcyjna włoskiego artysty Toto Chiavetty zawarta w tym utworze jest niespotykana

Phunkadelica – Pensiero Stupendo (Musumeci Rmx)

Jedna ze świeżych produkcji Phunkadelica w remiksie Musumeciego to nostalgiczne disco z silnym dynamicznym rytmem. Jeden z utworów, przy których czas staje w miejscu.

All Is Well – Is It? (Version 1)

Utwór, który staram się mieć zawsze ze sobą. Jak dla mnie ta ukryta perła to czysty euforyk, house w zupełnie innej kategorii. Zażywam go to tylko przy specjalnych okazjach.

Thomas Luke

Cristian Glitch – Back in the 80s (Shadym, Tximeleta Remix)

Ciężkie cztery kopnięcia z energicznymi industrialnymi riffami techno. Ten utwór jest subtelny, ale ma moc, którą kieruje parkietem.

Jeff Mills  – The Bells

Prawdopodobnie jeden z najbardziej kultowych utworów techno samego The Wizard. Prosty, ale niepowtarzalny utwór, który  wprowadza zupełne pandemonium za każdym razem, gdy go puszczam.

Radio Slave – Another Club (Charlotte de Witte remix)

Ścieżka znana większości raverom. Ten remiks ma w sobie acidowe tło, sprawiające, że oczekujemy na więcej kwaśnych melodii.

Sprawdź też
Westerman Carpigiani premiera albumu nowa płyta playlista

Piotr Ho

Lokkhi Terra meets Dele Sosimi – Cubafro (Armonica Remix)

Świeża produkcja producenta z UK o korzeniach z Bangladeszu w kooperacji z Dele Sosimi Afrobeat Orchestra w remiksie od Armonica. Wydane nakładem MoBlack Records. Genialna deep house’owa produkcja z jeszcze bardziej genialnym kubańskim vocalem, który w zaskakujący i niespodziewany sposób pojawia się znikąd. Porywa do tańca cały parkiet i wypełnia go pozytywnymi wibracjami.

Marst – Escape

Młody francuski producent, określający swoją twórczość jako eklektyczna muzyka elektroniczna. „Namaszczony” przez Laurenta Garniera artysta, ma na swoim koncie wydawnictwa w labelach takich jak Diynamic Music, Sweet Musique, KMS Records czy wreszcie Bedrock Johna Digweeda, na którym ukazał się prezentowany numer. Esencja house’u okraszona ciekawym damskim wokalem oraz masą bębnów, które uwielbiam.

Doctor Dru – Botah

Wiele o tym utworze mówić nie będę. Posłuchajcie sami tej deepowo progresywnej podróży. Doctor Dru to marka sama w sobie, choć w Polsce wciąż nieco mniej rozpoznawalna. 

Fort BEtone odbędzie się 30 listopada w Pin Up Studio. Headlinerami wydarzenia będą Amotik LIVE, Antonio De Angelis i Rey&Kjavik. Poza nimi wystąpi polska reprezentacja – Anja Kraft, Enigmatic oraz twórcy playlisty, rezydenci Bunker Events – Thomas Luke, KUAK i Piotr Ho.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone