Playlista: lato miłości 2019 według duetu Beluga Stone

Czy są tu jacyś hipisi? Beluga Stone to duet Jędrzeja Dudka i Macieja Sondija, których możecie kojarzyć z funkowego P. Unity. Miłość, dobra energia, harmonia i luz – to wszystko znajdziecie w ich muzyce.

Już 8 sierpnia zespół Beluga Stone wystąpi w SPATiFie, gdzie zaprezentuje materiał z debiutanckiej płyty zatytułowanej beluga trigga’s and master stone’s spiritual surfing. Zanim jednak udamy się w wycieczkę do piątego wymiaru, posłuchajmy plejki, którą dla nas przygotowali!

„Chociaż przez ostatnie lata otacza nas sporo ciemnej energii, niepokoju i międzyludzkiej wrogości, wierzymy w WIELKI powrót WIELKIEJ hipisiarni – Lato Miłości 2019 w rozkwicie. Oto 10 numerów, którymi możecie podlewać swoje miłosne pnącza.”

Dr. John – Carney Crow

Parafrazując klasyka: zacznij od voodoo. Najlepiej z królem nowoorleańskich aligatorów Doctorem Johnem. Miłość niejedno ma imię, czasem pada latem, a mokre i ciemne bagno ma w sobie bardzo dużo ciepła.

The Undisputed Truth – Ungena Za Ulimwengu (Unite The World) / Friendship Train

Nie walcz z prawdą. HARMONY IS THE KEY, MY SISTERS AND BROTHERS. Utwór, który był dla nas lata temu wielkim odkryciem i bez którego pewnie nie bylibyśmy w stanie umysłu, który pozwolił na powstanie projektu beluga stone. Oczywiście ogromna inspiracja dla naszego „harmony”.

The Sylvers – I Know Myself

Dla niektórych całe muzyczne życie to poszukiwanie numerów, jakkolwiek bliskich pierwszej płycie Funkadelic. Kto szukał, ten wie, że niewielu muzyków w historii rozumiało, o co dokładnie chodzi. Sylvers rozumieli i tylko dlatego nie ma na tej playliście nic z legendarnego albumu Clintona i spółki.

Muddy Waters – Ramblin’ Mind

Jeśli Muddy Waters to dla Ciebie muzyka ojców koło pięćdziesiątki, lubiących popykać na wiosełku po pracy to zestarzej się, kup gitarę i zmądrzej. Królów trzeba szanować.

Jitwam – Alone

Czasem trzeba zebrać w sobie trochę miłości w odosobnieniu, żeby dzielić się nią dalej. Jeden z naszych ulubionych przedstawicieli młodego pokolenia psychodelicznych kotów z numerem na samotne letnie dni i noce.

Andrew Ashong – Next To You

„It’s always better when you’re next to me”. Jak już się odmulicie solo to złapcie kogo tam macie, idźcie na łono natury i w pływajcie w przytulasie. Pewnie już wiecie, że zawsze lepiej z kimś. Jeśli czyta to Andrew Ashong to prosimy o znak, czemu ciągle nie ma nowego materiału.

Prince – Sticky Like Glue

Wciąż płaczemy ze smutku za Princem i wciąż płaczemy ze szczęścia odkrywając to, co po sobie zostawił. Tutaj cieplejszy niż Lato Miłości numer z płyty 20Ten, dodawanej jako bezpłatny bonus do gazet Daily Mirror i Rolling Stone. Typ miał gest.

Nick Hakim – Slowly

Kochamy Nicka od pierwszej EP-ki, mieliśmy okazję zbić z nim pionę, wyciągnąć od niego rysunek na płycie, a nawet pokłonić się przed nim na kolanach. Trochę się zawstydził i promieniował wajbem dobrego ziomka. Slowly to chyba najbardziej słoneczny, a jednocześnie jeden z najkwaśniejszych numerów na „Green Twins”. Lubimy takie combo.

Shuggie Ottis – Island Letter

Ktoś ostatnio skomentował nasz numer na YouTube słowami „shuggie vibe”. Zarumieniliśmy się.

Sly & The Family Stone – This is Love

Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o miłość (albo jej brak). Nie pozwólcie, żeby komukolwiek jej zabrakło. Idźcie ze Sly’em i kochajcie się.

Pamiętajcie – Beluga Stone zagrają już 8 sierpnia w warszawskim SPATiFie. Bilety dostępne są w Going.!

Podziel się:

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Instagram

  • Mały throwback do festiwalu @wisloujscie 🙆🏽‍♂️ Kto był?
Fot. Andrzej Sieńkowski
.
.
.
#wisloujscie #wisloujsciefestival #festival #festiwal #muzyka #live #dj #djset #electronicmusic #techno #house #technomusic #polskamuzyka #kamp #catzndozg #aksamit #agim #deas #foxal #summer #gdansk #goingapp #tb
  • Nasze miejskie polecanki znajdziecie teraz także w @wysokieobcasy.pl 💓 Sprawdzajcie i bawcie się dobrze!👋🏽
.
.
.
.
#wysokieobcasy #weekend #koncert #festiwal #music #muzyka #polskamuzyka #culture #cultural #kultura #portal #olsztyngreenfestival #agora #paweldomagala #organek #fiszemadetworzywo #katarzynanosowska #krzysztofzalewski #warszawa #krakow #katowice #wydarzenie #goingapp
  • Długi weekend spędzamy m.in. nad Wisłą🌊 Dziś na kolejnych koncertach z cyklu @lado_w_miescie - afterek jak zawsze na Barce😻
  • Po 6 latach działalności @thedumplings robią sobie przerwę i ogłaszają pożegnalną trasę koncertową PRZYKRO MI😱
.
.
.
#thedumplings #news #przykromi #tour #koncert #muzyka #music #alternative #kubakaras #justynaswies #polskamuzyka #goingapp
  • Nice, nowy sezon @smolna38 😎🔥
➡️ Szykują się spore zmiany w polityce klubu, o których piszemy na naszym blogu
.
.
.
.
#smolna #smolna38 #club #warszawa #warsaw #bicep #chrisliebing #catzndogz #skream #oliverkoletzki #mallgrab #laurentgarnier #eelkekleijn #adriatique #electronic #techno #dj #djset #live #technomusic #technolovers #club #fun #warsawcity #warsawlovers

Follow Us!