Czytasz
Otwarcie Lunaparku już w najbliższy weekend – jakie atrakcje na nas czekają? #wychodźodpowiedzialnie

Otwarcie Lunaparku już w najbliższy weekend – jakie atrakcje na nas czekają? #wychodźodpowiedzialnie

start otwarcie Lunapark Mini Market Hocki Klocki Wisła wychodź odpowiedzialnie

Lunapark to plenerowy kompleks o charakterze kulturalnym, gastronomicznym i rozrywkowym. Start sezonu już w najbliższy weekend, a razem z nim towarzyszące atrakcje: street foodowy targ Mini Market oraz klubokawiarnie Hocki Klocki i Wata Cukrowa.

Na przełomie maja i czerwca zniesione zostaną kolejne obostrzenia związane z IV etapem odmrażania gospodarki i życia społeczno-kulturalnego. Pamiętajcie, że nie wróciliśmy jeszcze do normalności, a groźny wirus nadal panoszy się za naszymi oknami. Jeśli zdecydujecie się wyjść do restauracji, baru czy odwiedzić plenerową miejscówkę stosujcie się do wszystkich zasad, które wprowadzili właściciele poszczególnych miejsc – dbajcie o zdrowie Wasze i innych zgromadzonych.

O nowych zasadach zapewniają też organizatorzy wydarzeń w Lunaparku: “Dostosowujemy się do nowej rzeczywistości i w tym roku prezentujemy w nieco innej odsłonie. Nowy Lunapark to jedyne takie miasteczko w Warszawie w sąsiedztwie rzeki, z rozległym terenem zielonym i mnóstwem leżaków oraz stref do odpoczynku wśród zieleni! W tym roku czeka nas zdecydowanie spokojniejszy sezon, atrakcji jednak nie zabraknie: przygotowaliśmy bogaty program wydarzeń dziennych i wieczornych: zarówno dla dorosłych jak i dzieci!”

W weekend 29-31 maja nad Wisłę powróci życie towarzyskie, a wszystko za sprawą kompleksu Lunapark, w skład którego wchodzą również Mini Market, Hocki Klocki i Wata Cukrowa. Jakie atrakcje czekają na nas na praskim brzegu Wisły?

W nowym sezonie, który startuje już w najbliższy weekend Lunapark będzie gwarantował rozrywkę dla wszystkich i oczywiście za darmo. Spodziewajcie się seansów kina plenerowego, warsztatów dla dzieci i dorosłych, paneli dyskusyjnych, zajęć sportowych, wydarzeń proekologicznych, pubquizów, pikników tematycznych i kiermaszy. A kiedy sytuacja na to pozwoli wrócą również koncerty i imprezy taneczne.

Jak właściciele Lunaparku planują zapewnić bezpieczeństwo wszystkim, którzy wybiorą się do nich w weekend? “Cały teren Lunaparku został dostosowany do sytuacji w jakiej się znaleźliśmy. Zadbaliśmy o to, aby przestrzegać wszelkich zasad bezpieczeństwa: stoliki, leżaki oraz strefy odpoczynku są rozmieszczone w bezpiecznej odległości, powierzchnie wspólne są stale dezynfekowane, co krok znajdują się płyny do dezynfekcji rąk, a pracownicy zostali przeszkoleni, aby działać zgodnie z obecnymi wytycznymi sanitarnymi. Teren Lunaparku to blisko 5 tys. metrów kwadratowych, odwiedzający nas goście mogą więc spokojnie spędzać czas, przy zachowaniu własnej bezpiecznej przestrzeni”.

Zapiszcie sobie tę datę: 29-31 maja, otwarcie Lunaparku. Do zobaczenia!

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

Sprawdź też
Lado ABC na Wsi Młynarski Masecki Going. MORE wychodź odpowiedzialnie Jazdów lato Warszawa

– zachowaj co najmniej 1.5 metra odległości od osób, które kaszlą i kichają

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone