Czytasz
Beerpong, karaoke i mini-golf? Domówka marzeń? Lepiej – poznajcie Zagrywki!

Beerpong, karaoke i mini-golf? Domówka marzeń? Lepiej – poznajcie Zagrywki!

Zagrywki Going.

Wyobrażacie sobie miejscówkę, w której oprócz baru znajdziecie piłkarzyki, beerponga, japońskie karaoke i inne wyciskające ostatnie poty atrakcje? No to poznajcie Zagrywki.

Od jakiegoś czasu, w sąsiedztwie newonce.baru, mogliśmy obserwować okna zaklejone grafikami z tajemniczym „Z”. Od dobrych kilku miesięcy zastanawialiśmy się, co takiego znajdzie się w przestrzeni na Nowym Świecie. Karty zostały odkryte – już niebawem otworzą się tam Zagrywki – bar, jakiego w Warszawie (i w Polsce!) jeszcze nie było!

Czego tam nie będzie! Beerpong (czyli taka lepsza wersja ping-ponga, w której przegrany łoi browary), piłkarzyki zaprojektowane przez firmę z 90-letnim doświadczeniem, specjalne pokoje do karaoke, w których pośpiewacie do mikrofonu i od razu zamówicie sobie drinka. Dalej? Skeeball, dzięki któremu poczujecie się jak na amerykańskiej promenadzie, innowacyjne shuffleboardy (:o), a do tego klasycznie – flippery, (crazy) golf i bary na dwóch poziomach. Miejscówka będzie działać w wersji dziennej, otwartej dla wszystkich, oraz w nocnej – dla tych, którzy pełnoletność mają już za sobą. My nie możemy się już doczekać i przy najbliższej okazji na pewno wrzucimy Wam relację z tego odjechanego miejsca!

Zagrywki
Zagrywki

Wypatrujcie u nas więcej informacji na temat Zagrywek, sooooon!

Sprawdź też
koncert

Projekt wnętrza MFRMGR
Projekt oświetlenia Kama Wybieralska
Identyfikacja graficzna Dmowski&Co.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone