Czytasz
Nocny Market powraca na Dworzec Główny – start sezonu już w przyszłym tygodniu

Nocny Market powraca na Dworzec Główny – start sezonu już w przyszłym tygodniu

Nocny Market

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Nocny Market powraca na Dworzec Główny. Od 17 maja fani steet foodowych klimatów znów będą mogli cieszyć się bogatą ofertą gastronomiczną i lifestyle’ową tego wyjątkowego miejsca. 

Ta wiadomość ucieszyła nas wszystkich. Nocny Market należy bowiem do jednej z ulubionych miejscówek warszawiaków, którzy w wiosenno-letnim sezonie regularnie odwiedzają Dworzec Główny na Woli. Jednak miejsce przyciąga nie tylko miłośników food truckowego jedzenia, mających szerokie pole manewru w wyborze jedzenia ze wszystkich stron świata. Na nieużywanych od lat peronach kolejowych znajdziemy też barber shop, stanowisko tatuatorskie, strefę muzyczną i bogato zaopatrzone bary. To wszystko składa się na unikatowy charakter Nocnego Marketu i sprawia, że uwielbiamy spędzać tam letnie wieczory.

W październiku zeszłego roku organizatorzy poinformowali nas, że ze względu na przywracany na Dworcu Głownym ruch kolejowy, Nocny Market nie może dłużej się tam odbywać. Tym milszym zaskoczeniem była podana kilka dni temu wiadomość, że póki prace remontowe nie obejmą terenu peronu, będziemy mogli korzystać z tamtejszych atrakcji także w tym roku. Najbliższą okazją do tego będzie 17 maja – na ten dzień zaplanowany jest start tegorocznego sezonu!

Nocny Market wraca więc pełną parą dokładnie w to samo miejsce i w tej samej, pysznej formie! Od piątku do niedzieli (a od 23 maja maja także w czwartki), pod gwiazdami karmić będą najlepsi wystawcy street foodowi. Pojawią się nie tylko ulubieńcy z lat poprzednich, ale i nowe gastronomie. Sezon wypełnią też pop-upy, koncepty blogerów kulinarnych i wizyty znakomitych szefów kuchni.

Pierwszy weekend na peronie otworzą m.in.: Supperlardo, El Puertito, Mąka i Woda, Night Burger, Łowcy Syren, The Cool Cat, Langosze, Brasil On The Plate czy Dogidog. Wróci też Stacja Azja, czyli stoiska z oryginalną kuchnią azjatycką.

Sprawdź też

My będziemy tam na pewno. Do zobaczenia!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone