Czytasz
Marcel Dettmann we wrześniu zagra na Szpitalnej 1

Marcel Dettmann we wrześniu zagra na Szpitalnej 1

Dettmann

Marcel Dettmann to niekwestionowana gwiazda techno. Niemiecki DJ i producent jest obecny na scenie od ponad 20 lat i tworzył podwaliny pod to, co obecnie możemy oglądać w środowisku muzyki klubowej.

Już pod koniec września, Marcel Dettmann zagra na Szpitalnej 1. Mieszkający w Berlinie producent jest stale związany z klubem Berghain i jest uważany za jednego z pionierów soundu, jaki zagościł w murach tego miejsca na długie lata. 

Cieszy nas fakt, że Dettmann przyjedzie zagrać w niewielkiej przestrzeni Szpitalnej 1, co zwiększy odczucia związane z odbiorem takiego seta. Niemiec regularnie występuje na największych festiwalach i w najważniejszych klubach świata, więc kojarzony jest raczej z wielotysięczną publicznością. Nie będzie to jedyna wizyta berlińskiego DJ-a w Polsce – dzień później zagra on w stołecznym klubie Smolna.

Koniecznie należy wspomnieć o ludziach, którzy będą towarzyszyli Dettmannowi za didżejką. Zagrają świetni lokalni DJ-e, m.in. Kinzo Chrome, Mic Ostap, biøs czy Poly Chain. Bilety możecie kupić za pośrednictwem aplikacji i portalu Going.!

Sprawdź też
Poptown debata w koronie Zamilska Klimczak zostań w domu Going.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone