Czytasz
Lunapark – rozrywkowo-gastronomiczne miasteczko nad Wisłą

Lunapark – rozrywkowo-gastronomiczne miasteczko nad Wisłą

Lunapark

Czas na nowy wymiar nadwiślańskiego rozrywkowo-gastronomicznego życia. Nadchodzi Lunapark!

Chłodne dni już za nami, słońca coraz więcej, poziom witaminy D w organizmach powoli wzrasta. Jedną z konsekwencji takiego stanu rzeczy jest automatyczne nastawienie się na zabawę w plenerze. A warszawski plenerowy sezon zapowiada się znakomicie, głównie ze względu na nowe rozrywkowo-gastronomiczne miasteczko, Lunapark! 

Lunapark będzie zlokalizowany przy Wale Miedzeszyńskim, zajmując sporą część tamtejszego terenu zielonego. To wspólna inicjatywa twórców Nocnego Marketu, Nieba i Hocków Klocków, Żarcia na Kółkach i baru Warmut. Co znajdziemy w Lunaparku? 

2 kluby muzyczne – znane miłośnikom nadwiślańskiego chillu Hocki Klocki oraz nowy obiekt Wata Cukrowa. Przed tańcami i muzyką w formacie live warto będzie coś zjeść. Dlatego w Lunaparku czekać będzie Mini Market, targ street foodowy będący młodszym bratem Nocnego Marketu. Jedzenie złapiecie tam od czwartku do niedzieli. Oprócz tego strefa sportowo-rekreacyjna, bary i wiele atrakcji. Warto więc zaobserwować to nadwiślańskie miasteczko na Facebooku. O nadchodzącym otwarciu na pewno poinformujemy też na Going.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone