Czytasz
Kolejne niespodzianki w programie Revive Festival

Kolejne niespodzianki w programie Revive Festival

Legowelt

Organizatorzy warszawskiego festiwalu nie zwalniają tempa. Właśnie ogłosili kolejne niespodzianki, jakie czekają nas podczas tegorocznego Revive Festival.

Co nowego pojawiło się w line-upie imprezy, na dobre goszczącej już w festiwalowym kalendarzu Warszawy? Przede wszystkim – Legowelt! To pseudonim Danny’ego Wolfersa, muzyka, który jak mało kto upodobał sobie tworzenie własnych syntezatorów. Zakorzeniony w chicagowskiej odmianie house’u, od początku lat 90. nagrywał numery z pogranicza acidu, elektro czy ghettohouse’u. Równie świetną wiadomością jest ogłoszona właśnie kolaboracja Revive z ekipą Move Mózg! Jeden z naszych ulubionych muzycznych projektów przejmie Scenę Excite, na której możemy spodziewać się różnorodnej elektroniki w kosmicznym anturażu. Doskonałą zabawę pod sceną zapewnią nam MKO, Ola Teks i Cyryl.

Organizatorzy Revive w zawrotnym tempie prezentują kolejnych producentów i didżejów, którzy wystąpią w Warszawie pod koniec marca. Wolfers dołączył do ogłoszonych wcześniej Terrence’a Fixmera, Oake, The Empire Line, Lotus Eaters czy Tommy’ego Four Sevena.

Sprawdź też
Fest Festival 2021 Follow the Step festiwale lato

Bilety na Revive dostępne są w Going.! Sprawdźcie również wydarzenia towarzyszące głównej części festiwalu – Revive Fatality oraz Revive is Science. Widzimy się na parkiecie!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone