Czytasz
Joris Voorn i Recondite kolejnymi headlinerami festiwalu Undercity

Joris Voorn i Recondite kolejnymi headlinerami festiwalu Undercity

Joris Voorn

Organizatorzy nowego multimedialnego festiwalu Undercity odkrywają kolejne karty w muzycznym programie imprezy.

Do ogłoszonych wcześniej headlinerów, takich jak Dixon czy Dubfire, dołączają Joris Voorn i Recondite, a w szerokim line-upie wydarzenia znaleźli się również Kollektiv Turmstrasse DJ set, Nastia i Xhin. Doskonale znany polskiej publiczności (m.in. po występach podczas Audioriver i Open’er Festival)

Joris Voorn to wiodąca postać międzynarodowej sceny house i techno, której zarówno produkcje studyjne, jak i sety na żywo są uwielbiane przez fanów na całym świecie Holender mana swoim koncie wiele świetnych wydawnictw – na czele z popularnymi „Goodbye Fly”, „We’re All Clean” czy „Ringo”, jak również remiksami utworów m.in. dla Röyksopp czy Roberta Babicza.

Recondite jest jednym z najbardziej charakterystycznych twórców na scenie muzyki elektronicznej ostatnich lat, który zachwyca słuchaczy połączeniem delikatnych brzmień i parkietowej energii. Artysta współpracował m.in. z tak wpływowymi wytwórniami, jak Dystopian, Afterlife czy Innervisions, a rozgłos u szerszej publiczności przyniósł mu m.in. utwór pt. „Levo”, który znalazł się na ścieżce dźwiękowej nagradzanego serialu produkcji HBO pt. „The Young Pope”.

Kollektiv Turmstrasse to duet, który od lat występuje w różnych miejscach globu, a w Polsce zawsze jest przyjmowany przez fanów w szczególny sposób. Christian i Nico wśród międzynarodowej publiczności zasłynęli m.in. takimi hitami, jak „Sorry I’m Late” czy „The Last Day”, wydanymi w należącej do Solomuna oficynie Diynamic Records. Podczas festiwalu Undercity Kollektiv Turmstrasse zagra DJ set.

Sprawdź też
Zachęta Narodowa Galeria muzeum koronawirus Mateusz Morawiecki konferencja 4 maja

Nastia współcześnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet na scenie. Artystka występowała już w tak uznanych miejscach, jak Panorama Bar w Berlinie czy Cocoon na Ibizie, a jeszcze w tym roku odwiedzi m.in. The BPM Festival w Portugalii. Do mocnej już reprezentacji brzmień techno dołączył też Xhin– ceniony producent, który ma na koncie wydawnictwa w tak znanych wytwórniach, jak Stroboscopic Artefacts, Token czy CLR.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone