Czytasz
Joachim Spieth na pierwszej imprezie Wake & Rave

Joachim Spieth na pierwszej imprezie Wake & Rave

W najbliższy piątek w Poznaniu szykuje się wspaniała okazja, by zrzucić z siebie ciężar całego tygodnia. Możecie oddać się bez reszty hipnotycznym brzmieniom techno na najwyższym poziomie. Na zaproszenie Wake & Rave do Schronu przyjeżdża Joachim Spieth.

Joachim Spieth jest postacią, która na scenie działa od ponad dwóch dekad. Przez ten czas zdążył swoją twórczością przyciągnąć niemałą rzeszę fanów i wydać pokaźną liczbę numerów. Znaczną ich część niewątpliwie można nazwać szlagierami.

Początkowe produkcje, wydawane na należącym do Wolfganga Voigta i Michaela Mayera Kompakt Records, charakteryzowały się raczej pulsującymi hiponotycznymi dźwiękami połączonymi z brzmieniami acidowych synthów, bądź oscylowały gdzieś pomiędzy tech-housem, a chilloutowym dub techno.

Obecnie wydawane na jego własnej, założonej w 2007 roku wytwórni AFFIN Records produkcje zachowują dalej ten sam hipnotyczny charakter, lecz zostały osadzone w trochę ciemniejszej, głębszej i bardziej przestrzennej stylistyce.

Katalog AFFIN Records poza produkcjami Joachima uzupełniają wydawnictwa tworzone przez takie postacie jak np. Arnaud Le Texier, Keith Carnal, Electric Rescue czy Jurek Przeździecki.

Sprawdź też
Poptown Up To Date Festival debata MORE zostań w domu kultura artyści kluby

Tej nocy warty specjalnej uwagi jest również skład, przez który Joachim Spieth będzie supportowany. Na głównej sali wsparcie zapewnią Violent, Raev i Aksamit. W chill roomie zaś czekać będą na Was dwa występy w formule B2B. Jeden w wykonaniu Piotra Ho i Kuaka, drugi zaś Lewej i Mitcha.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone