Czytasz
Jakie koncerty i imprezy streamować w weekend? Wybieramy najciekawsze opcje

Jakie koncerty i imprezy streamować w weekend? Wybieramy najciekawsze opcje

Nie możemy pójść na koncert czy imprezę – przenieśmy je zatem do własnych domów. Dzięki wielu opcjom streamingowym jest to jak najbardziej możliwe. Co zatem oglądać w weekend?

A jak wiemy, w internetowych zakamarkach łatwo się zagubić, dlatego wybraliśmy dla Was kilka najciekawszych opcji na spędzenie tego weekendu na żywo z artystami, ale w wersji wirtualnej. Didżejskie sety, koncerty czy improwizacja – dla każdego coś dobrego!

Club Quarantäne

Od dzisiaj, przez najbliższe 42 godziny, magazyn Resident Advisor będzie hostował wirtualny rave, który ma na celu wsparcie klubowej sceny. Muzyczkę zagrają m.in. Skee Mask, Helena Hauff, Hector Oaks, Shanti Celeste, Randomer czy Juba. Let’s dance!

Transmisja #2 Qba Janicki x rdmædz

Dla fanów improwizacji i elektroakustyki. Prosto z Sokołowska stream zaprezentują Qba Janicki i rdmædz – spodziewajcie się wielu eksperymentów. Be there!

Masecki z domu / Studio online

Najpopularniejszy polski pianista z sukcesem łączący muzykę popularną i klasykę również postanowił, że zagra dla nas z domu. Przez najbliższe niedziele odpalajcie stream o 12:00, a Masecki zaprezentuje wybrane przez siebie dzieło. W pierwszym odcinku Wariacje Golbergowskie Bacha.

BAS.190c

Polski undergroundowy kolektyw kontynuuje swoje didżejskie streamy. Wpadajcie na ich twitchowy kanał – w sobotę zagrają m.in. madikoptah, hæra, engmt i 𝙉𝙊 𝙋𝙇𝙎 𝙉𝙊.

Arca

W oczekiwaniu na kolejny album tej przekraczającej granice i wyznaczającej trendy artystki odpalcie jej Twitcha. Wenezuelka gra w gry, rozmawia z użytkownikami, puszcza fragmenty swojej muzyki i generalnie dobrze się bawi. Fajne!

Oglądaj chatting, making music, playing games <3 od użytkownika aRcA1000000 na www.twitch.tv

Call Super, Gigi Masin i inni w ramach Boiler Room

Wenecki maestro ambientu i New Age’u przeżywa obecnie swoją drugą młodość, a już w sobotę wystąpi podczas kolejnego odcinka serii Streaming from Isolation. Warto włączyć też wcześniej, bo zagrają Fatima i Joe Armon-Jones. A jak będziecie mieli ochotę potańczyć już w piątek, to dajcie sobie DJ set od Call Super.

Sprawdź też
Bilet Wsparcia Live No Problem Bracka 2 wegan eko live online streaming zostań w domu

Występ obejrzycie TUTAJ

stream live zostaje w domu Boiler Room Twitch techno DJ

A COLORS Stream

Wiadomo, ulubiona seria Colors, tym razem w wydaniu na żywo. Ustawcie sobie przypomnienie i oglądajcie!

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem.

– zachowaj co najmniej 1 metr odległości od osób, które kaszlą i kichają.

– unikaj dużych zgromadzeń i skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590.

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone