Czytasz
Jakie koncerty i imprezy streamować w weekend? Wybieramy najciekawsze opcje

Jakie koncerty i imprezy streamować w weekend? Wybieramy najciekawsze opcje

Nie możemy pójść na koncert czy imprezę – przenieśmy je zatem do własnych domów. Dzięki wielu opcjom streamingowym jest to jak najbardziej możliwe. Co zatem oglądać w weekend?

A jak wiemy, w internetowych zakamarkach łatwo się zagubić, dlatego wybraliśmy dla Was kilka najciekawszych opcji na spędzenie tego weekendu na żywo z artystami, ale w wersji wirtualnej. Didżejskie sety, koncerty czy improwizacja – dla każdego coś dobrego!

Dream Adoption Society: Boska Komedia wersja 2.2, 8 maja

Krzysztofa Garbaczewskiego romans z wirtualną rzeczywistością. Jeśli chcecie zobaczyć, jak wygląd teatr w wersji 2020, koniecznie odpalcie dzisiaj Boską Komedię od Dream Adoption Society.

SZA-ZA i animacje: Paweł Szamburski / Patryk Zakrocki do niemych filmów animowanych, 9 maja

Kolejny koncert w ramach cyklu Mazdy i Klubu SPATiF. Po Skubasie i trio Shofar przyszedł czas na duet , który zagra muzyczkę pod nieme filmy animowane. Jeśli oglądaliście poprzednie koncerty, to wiecie, że jest to zupełnie inna jakość muzyki onlajn. A jeśli nie – koniecznie odpalcie ten występ w sobotę!

RädioMeister – Kovvalsky, 8 maja

Codzienna dawka tanecznej elektroniki od RädioMeister trwa. Karuzela się nie zatrzymuje, a do przedniej zabawy zaprasza już dzisiaj znany i lubiany Kovvalsky.

Michał Górczyński dla Firleja, 8 maja

Po Zimplu i Zemlerze jest to kolejny znakomity instrumentalista, który zagra dla wrocławskiego klubu Firlej. Wspierajcie, słuchajcie!

Smolna: Eltron / Evius / 2shy / SLG | Live-Stream, 9 maja

Tym razem w ramach live streamingów Smolnej posłuchamy ekipy Domu Trojga, czyli wytwórni należącej do Eltrona. Selekcja na możliwie najwyższym poziomie, doskonała zabawa i miłe towarzystwo. Wchodzimy w to.

Sanah – premiera online, 8 maja

W empikowym cyklu #premieraonline możecie wziąć udział w rozmowach z czołówką polskiej sceny muzycznej. Był Jan-rapowanie, byli Łona i Webber, był duet Płomień 81 i Bovska, a teraz czas na młodą gwiazdę Sanah, której nowa płyta trafiła dzisiaj do sprzedaży.

Sprawdź też
lokale

Tomek Makowiecki gra MOIZM on line, 8 maja

Tęskniliście za Tomkiem Makowieckim? Co prawda, na jego powrót w „normalnej” wersji live przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, ale wiadomo, „jak się nie ma, co się lubi”, to lubi się też streamingi. A piosenki fajne, więc sobie dajcie.

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 1.5 metra odległości od osób, które kaszlą i kichają

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone