Czytasz
Druga edycja łódzkiego L’tronica Festival

Druga edycja łódzkiego L’tronica Festival

Festival

Tegoroczna edycja L’tronica Festival to już nie 24, a 12 godzin z możliwie najciekawszą elektroniką. Organizatorzy odsłonili już pierwsze karty – sprawdźcie, kto zagra na początku października w Łodzi!

Poprzednia edycja L’tronica Festival obfitowała w ciekawe live acty i didżejskie sety. W Łodzi zagrali artyści kojarzeni nie tylko z techno, ale i ze sceną ambientową, eksperymentalną i awangardową. Byli to m.in. Shifted, Wilhelm Bras, Xosar, Seltron 400, Purgist czy FOQL i VTSS.

W tym roku, 12 godzin niesamowitych elektronicznych emocji dostarczą nam na pewno Jacek Sienkiewicz, Valerio Tricoli, Arnaud Rebotini i Kristina Lalic, którzy zagrają na dwóch scenach – Orange i Blue. Na dalsze ogłoszenia (m.in. artystów z trzeciej sceny – Black) czekamy z wypiekami na twarzy i jesteśmy przekonani, że organizatorzy L’tronica Festival po raz kolejny zapewnią słuchaczom doznania najwyższej próby. Warto też wspomnieć o motywie przewodnim edycji 2018, jakim jest hasło Survival Edition.

Festiwal odbędzie się w sobotę 6 października w łódzkiej przestrzeni WI-MA. Bilety na to wydarzenie są dostępne za pośrednictwem naszej aplikacji.

 

Sprawdź też

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone