Czytasz
Techno na Torze Wyścigów Służewiec? Włoska gwiazda zapoczątkuje niezwykły cykl

Techno na Torze Wyścigów Służewiec? Włoska gwiazda zapoczątkuje niezwykły cykl

Służewiec Deborah De Luca T2 techno business

Już na początku listopada Służewiec przemieni się w święto fanów stadionowego techno. Duże nazwiska, wielkie sceny i rozbudowane soundsystemy. Światowa elektronika wraca do T2!

9 listopada do stolicy powróci jeden z najbardziej uznanych cykli, jakie kiedykolwiek gościły nad Wisłą. Kilkanaście lat po kultowym występie Carla Coxa industrialna strefa Trybuny 2 – oryginalnych zabudowań Toru Wyścigów Służewiec – przejęta zostanie przez brzmienia XXI wieku.

Za konsoletą stanie jedna z najsłynniejszych włoskich didżejek i producentek techno – pochodząca z Neapolu Deborah De Luca. W 2013 roku założyła własną wytwórnię Sola_mente Records, ma na swoim koncie kilka EP-ek i singli oraz występy w najważniejszych klubach na świecie. Jej muzyka to mieszanka surowego techno i oszczędnego minimalizmu. To będzie początek nowej ery na warszawskiej scenie klubowej.

Techno w Warszawie? Mamy dla Was selekcję!

Sprawdź też
Wydałem Wojtek Friedmann Sokół książka czytaj

Nie możecie przegapić tego wielkiego otwarcia nowego cyklu w T2. Zapiszcie sobie datę – 9 listopada. Kolejne nazwiska, które zagrają na słynnym Służewcu poznamy już wkrótce

Bilety na to wydarzenie są dostępne w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone