Czytasz
Carpigiani poleca: najciekawsze single ubiegłego tygodnia #16

Carpigiani poleca: najciekawsze single ubiegłego tygodnia #16

Carpigiani single Thundercat Going. poleca

Skoro mamy poniedziałek, to pora na selekcję najlepszych utworów z zeszłego tygodnia. Zapewniam, że było z czego wybierać. Zresztą – sami posłuchajcie.

Naszą tradycją stało się już publikowanie najciekawszych singli od Wojtka Sawickiego, znanego też jako DJ Carpigiani. Łapcie kalifornijskie słońce, szalone dziewczyńskie rapsy i kojące umysł rosyjskie ballady.

Cobrah – Debut

Nie tylko okładka tego singla jest mocno pojebana. Zdekonstruowana, bubblegum bassowa tkanka dźwiękowa w niczym jej nie ustępuje, a nawet przewyższa. Electro-post-popowe dziwadło, którego refren mógłby sprokurować Lorenzo Senni.

Rico Nasty – Lightning

Kolejny wyborny, kolorowy trap (tym razem z cloudowymi ingredientami) od utalentowanej mieszkanki Nowego Jorku. Czy Rico Nasty to moja ulubiona obecnie raperka? Bezsprzecznie tak.

Kate NV – Sayonara

Już kilka pierwszych taktów tej minimalistycznej, new wave’owej piosenki sprawiło, że poczułem wielką ekscytację. Chyba żadna tegoroczna kompozycja nie wzbudziła we mnie takich emocji. Nic nie jest w stanie równać z tą niesamowitą, progresywną wariacją na temat city popu, z tą hipnotyzującą, kooperacją Ryuichiego Sakamoto i Davida Sylviana. Ciarki, normalnie, ciarki.

Sevdaliza – Lamp Lady

W klimatyczne, najntisowe trip-hopy Sevdaliza też potrafi. Czy ta kobieta czegoś nie umie? Nie sądzę.

Thundercat feat. Ty Dolla $ign & Lil B – Fair Chance

Słynny kalifornijski pracoholik Lil B na nokturnowym, jazz-soul-funkowym bicie Thundercata? Kto by pomyślał.

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

Sprawdź też
fryzjer fryzura lockdown Rodman wychodź odpowiedzialnie Going. MORE

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem.

– zachowaj co najmniej 1 metr odległości od osób, które kaszlą i kichają.

– unikaj dużych zgromadzeń i skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590.

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone