Czytasz
Carpigiani poleca: najciekawsze single ubiegłego tygodnia #13

Carpigiani poleca: najciekawsze single ubiegłego tygodnia #13

Carpigiani Yves Tumor Going. bilety Wojtek Sawicki

Jest poniedziałek, zatem pora zaprezentować Wam moją selekcję ulubionych utworów z zeszłego tygodnia. Mam nadzieję, że mój wybór przypadnie Wam do gustu.

Wojtek Sawicki aka DJ Carpigiani wraca z cotygodniową selekcją singlowego crème de la crème. W zestawieniu znalazło się miejsce dla apokaliptycznego popu, zmysłowego neosoulu i dawno niesłyszanego witch house’u. Do drugiej kawy w sam raz!

Masz ochotę na soul, rap i r’n’b? Łap naszą selekcję i znajdź koncert dla siebie!

Ojerime – Empty

Może macie ochotę na stylowe, kobiece Inc. z domieszką trapowych wpływów? Wiem, że Ojerime to na razie mało znana artystka, ale dajcie jej szansę, bo w bitowo-onirycznym „Empty” zaprezentowała się olśniewająco. Tak brzmi neosoul z moich snów.

Yves Tumor – Gospel For A New Century

Żarliwy, glamowy art-funk z pop-rockowymi wyładowaniami i zaskakująco selektywną produkcją. Szatańskie tango Yvesa Tumora.

Purity Ring – Stardew

Trochę ich nie było, ale wracają z całym witch house’owym, post-edmowym dobrodziejstwem swojego mrocznego inwentarza. A że bardziej popowe niż zazwyczaj? No cóż, jestem ostatnią osobą, która mogłaby na to narzekać.

The Strokes – Bad Decisions

Sprawdź też
LGBTQ

Od kilku dni domagacie się wrzucenia „Bad Decisions” na Carpigiani, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że bardzo tęsknicie za starym, dobrym The Strokes. Za czasami, kiedy new wave’owy, revivalowy post-punk święcił swoje największe triumfy.

Sufjan Stevens, Lowell Brams – The Runaround

Co ten Sufjan z tym new age’owym, progresywnym droniskiem w stylu jakiegoś Johna Carpentera? Chyba nawet jemu udzielił się post-apokaliptyczny nastrój.

czytaj dalej: Diaboliczny queer i kwasowy bad trip. Yves Tumor zapowiedział nowy album i koncert w Polsce

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone