Czytasz
Planujecie taneczny Maraton miłości? Sprawdźcie, kto jeszcze zagra w sekretnej lokalizacji

Planujecie taneczny Maraton miłości? Sprawdźcie, kto jeszcze zagra w sekretnej lokalizacji

999 maraton miłości techno bilety Going.

Jeśli nie macie jeszcze planów na walentynkowy weekend, to już macie. Ekipa związana z klubem 999 organizuje kolejny taneczny maraton, tym razem miłosny i w sekretnej lokalizacji.

Po 48 i 49 godzinach dość logicznym posunięciem było przedłużenie tanecznego maratonu o kolejną godzinę. Tym sposobem, walentynkowy weekend spędzimy razem z ekipą 999. Pytanie brzmi – gdzie i w towarzystwie jakich didżejek/didżejów? Organizatorzy ukrywają lokalizację imprezy do samego końca. Możecie jednak odetchnąć z ulgą, bo line-up tajemnicą nie jest i właśnie poznaliśmy kolejne nazwiska, które dołączyły do składu 50-godzinnego maratonu miłości.

W najnowszym rzucie artystów znaleźli się:

Héctor Oaks | Hyperaktivist | Ansome live | D.Dan | [KRTM] live | Takaaki Itoh | Tapefeed

Cieszy nas fakt, że w czasach dominacji niskiej jakości techno, 999 stawia na solidnych zawodników. Szczególnie radujemy się na obecność Hyperaktivist, czyli wenezuelskiej didżejki i producentki, która wyraźnie inspiruje się szybkimi i surowymi rejwami z lat 90. W ostatnich kilku latach jej kariera nabrała znacznego tempa i to nie tylko za sprawą przeprowadzki do Berlina, ale również dzięki dołączeniu do platformy Shape wspierającej perspektywicznych artystów z undergroundowego świata.

Z kolei Héctor Oaks to jedno z najgłośniej komentowanych nazwisk w didżejskiej branży. Szybkie techno, EBM, brud i podobnie jak w przypadku Hyperaktivist, zamiłowanie do industrialnych rejwów – tak w skrócie można przedstawić założyciela wytwórni OAKS i didżeja związanego z klubami Bassiani i Herrensauna. Podobno ostatnim razem, kiedy grał w 999 zabrakło mu płyt, więc musiał szybko wrócić, żeby móc dokończyć parkietowe szaleństwa.

Oprócz tej dwójki, do Warszawy wpadnie doświadczony Japończyk Takaaki Itoh, który wydaje regularnie od końca lat 90. i ma na swoim koncie grubo ponad kilkadziesiąt singli, EP-ek i autorskich miksów.

Sprawdź też
Poptown debata w koronie Zamilska Klimczak zostań w domu Going.

Dla entuzjastów cięższych elektronicznych klimatów organizatorzy przygotowali bardzo ciekawe propozycje. W sekretnej lokalizacji wystąpią D.Dan, duet Tapefeed oraz KRTM live.

Pamiętajcie, że maraton miłości rozpocznie się 14 lutego i potrwa przez 50 godzin. Oprócz ogłoszonych właśnie artystów, w Warszawie zagrają również Hadone, Under Black Helmet, Sunil Sharpe i Tommy Holohan. Widzimy się!

Bilety na 50-godzinny maraton miłości dostępne są w Going.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone