Playlista: Blue Hawaii z wakacyjnym soundtrackiem

Muzyka montrealskiego duetu Blue Hawaii to przykład lekkiego, przebojowego popu z nutą melancholii. Niegdyś para, dzisiaj łączą ich tylko relacje zawodowe. Piszą romantyczne teksty, w których starają się przybliżyć problem miłości we współczesnych czasach.

Z okazji czwartkowego koncertu w ramach Lado w Mieście, Blue Hawaii przygotowali dla nas krótką plejkę z utworami, które mogą być soundtrackiem do wakacyjnych przygód, uniesień i beztroski. Sprawdźcie numery poniżej, a my widzimy się na Placu Zabaw, gdzie obok Kanadyjczyków zagrają również A Hawk and a Hacksaw!

Lauer – Gammelan

Słuchając tego numeru, czujemy się jakbyśmy skakali na trampolinie jedząc loda, w tle zachodzi słońce, a my podziwiamy pokaz fajerwerków. Czy da się lepiej? Esencja lata!

This tune feeling like bouncing up and down on a water trampoline at sunset with fireworks going off all around you while eating ice cream!

Barry Biggs – Love come down

Jest bardzo upalny dzień, trzymasz w ręku zimnego drinka i siedzisz sobie w cieniu myśląc o rzeczach, które kochasz najbardziej.

On a really hot day you have a very cold drink and are sitting in the shade holding onto something that you love.

Lee’o P-layeng – Alego Lacwec

Nasz przyjaciel z Ugandy, którego numer brzmi tak, jakby wszyscy twoi najbliżsi – zarówno żyjący, jak i ci, którzy odeszli – spotkali się na jednej wielkiej, radosnej imprezie.

A friend of mine from Uganda, this sounds like all the people you’ve ever known who are either alive or passed away, coming back for one last party.

Rupa – Aaj Shanibar

To po prostu świetny disco jazz.

Just some nice, clean disco jazz

Dj Koze – Pick Up 

Ten słodko-gorzki moment, kiedy wracacie z przyjaciółmi z imprezy nad ranem i przychodzi czas pożegnania.

The bittersweet walk home in the morning saying goodbye to your friends.

Podziel się:

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Instagram

  • Ekipa Regime zaprasza na Mikser Pokoleniowy- wydarzenie skierowane głównie do seniorów, które odbędzie się we Wrocławiu, 22 września🧓🏽👵🏽👴🏽👵🏽
„Promujemy międzypokoleniową wymianę doświadczeń kulturowych i pokazujemy, że wiek jest tylko abstrakcyjną liczbą, pomimo której wciąż mamy sobie wiele do powiedzenia.”
Zaplanowano m.in. międzypokoleniowy spacer miejski, warsztaty tańca, czy poetycki slam! Zapraszamy!
Zapisy ciągle trwają i są darmowe😊
  • ‼️‼️‼️ Dawid Podsiadło zagra w Warszawie trzeci koncert w ramach Małomiasteczkowej Trasy‼️‼️‼️
Koncert odbędzie się 17 grudnia na hali Torwar. Bilety dostępne na Going. 📲 Link w bio!
#dawidpodsiadlo #malomiasteczkowatrasa #gig #music #warsaw #warszawa #torwar #goingapp
  • trwa @cieszanowrockfestiwal! Już jutro na scenę wyjdą metalowi wyjadacze z Decapitated, a wcześniej zagra m.in. Krzysztof Zalewski! 🎸🎤🎸🎤🎸
•
•
•
#decapitated #band #metal #deathmetal #nuclearblast #cieszanowrockfestiwal #festival #summer #music #live #gig #going #goingapp
  • Co powiecie na weekend z Sinfonia Varsovia?🎼
Pawilon koncertowy na Grochowskiej będzie gościł wspaniałych artystów, gwarantujących piękne muzyczne doświadczenia! Temat przewodni piątkowego koncertu to tango- wystąpi m.in. Magdy Navarrete💃🏼. Sobota stanie pod znakiem saksofonu i utworów granych przez Morpheus Saxophone Quartet, a w niedziele- kwartet wiolonczelowy Polish Cello Quartet🎷🎼🎻Musicie tam być!
#sinfoniavarsovia #magdanavarrete #gig #music #warsaw #warszawa #goingapp
  • 🌿🎼🌿🎼🌿17 sierpnia rozpoczyna się piąta edycja festiwalu Sanatorium Dźwięku!🌿🎼🌿🎼🌿
To absolutnie wyjątkowe wydarzenie, na którym nie może zabraknąć miłośników współczesnej muzyki eksperymentalnej. Poza koncertami, przygotowano także wiele projektów artystycznych ze sztuką dźwięku w roli głównej. A to wszystko w otoczeniu dzikiej przyrody Sokołowska💚
Bilety na festiwal są dostępne na Going.!📲Link w bio
#sanatoriumdzwieku #sokolowsko #music #gig #goingapp

Follow Us!