Beat Stage na Open’erze – poznaj pierwszych artystów

Jak co roku, na fanów tanecznej muzyki i pokoncertowych afterów będzie czekać Beat Stage. Tegoroczna edycja Open’er Festival stawia na różnorodne brzmienia – od techhouse, poprzez arabskie rytmy, aż do brytyjskich brzmień.

Oto pierwsi z potwierdzonych artystów sceny Beat:

Joris Voorn | B.Traits | Acid Arab live | Blooma | Kamp! DJ set | Flirtini

Jak widać, będziemy mogli potańczyć do setów jednego z najpopularniejszych DJ-ów na świecie – holenderskiego weterana Jorisa Voorna. Grywał on w takich klubach, jak warszawska Smolna czy 1500m2 oraz najważniejsze europejskie – londyński Fabric, Ushuaia na Ibizie czy kultowy Berghain. B.Traits to z kolei rezydentka BBC Radio i kanadyjska didżejka. Acid Arab nie trzeba nikomu przedstawiać, panowie z Francji łączą w swojej twórczości arabskie rytmy i taneczną elektronikę. Polskie akcenty? Miejska elektronika od Flirtini, ciekawa selekcja od chłopaków z Kamp! oraz świeże techno od Bloomy, czyli projektu AGIMa i Deasa.

Nie ukrywamy, że Beat Stage to jedno z naszych ulubionych miejsc na festiwalowej mapie Open’era. Doskonale pamiętamy przyjemne sety Jamie xx, Julio Bashmore czy Lunice. Przypominamy, że gwiazdami tegorocznej edycji są m.in. Arctic Monkeys, Bruno Mars, Young Thug, Migos, Nick Cave & the Bad Seeds czy David Byrne. Festiwal odbędzie się w dniach 4-7 lipca na terenie lotniska Gdynia Kosakowo.

Podziel się:

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Follow Us!