Sprawdź nowe sceny Audioriver Festival

Uwaga: podajemy szyfr do kolejnych informacji o Audioriver: 6, 3, 62, 2, 40 i 1. Sprawdźcie poniżej, co dokładnie oznaczają!

Sześćdziesiąt sześć

Tyle dni zostało do rozpoczęcia Audioriver. W ostatni weekend lipca w Płocku blisko 30 tysięcy osób świętuje trzy dni muzycznej beztroski i zabawy. Pozostając w temacie liczb związanych z tegoroczną, czyli trzynastą już edycją festiwalu, organizatorzy przygotowali dla jego fanów pewne niespodzianki, które udało nam się rozszyfrować…

Sześć i trzy

Sześć, czyli część nocna Audioriver to w tym roku – nie mniej, nie więcej – aż sześć scen. Każdy szanujący się fan festiwalu wie, gdzie znajdzie Main Stage, czyli główną i największą scenę z najliczniejszą widownią. Circus Stage również nigdy nie może narzekać na brak publiczności i słynie z kultowych closingów (jak choćby Maceo Plex czy Pan-Pot). A jeśli któremuś z Waszych serc bliższe są połamane dźwięki, to od kilku dobrych lat na wszystkich spragnionych czeka największa festiwalowa scena drum&bassowa w Polsce – Hybrid Tent. Czy domyślacie się już co kryje się pod trójka? Tak, to trzy nowe sceny festiwalu: Burn Stage, Kosmos i True Music Stage. Warto podkreślić, że program Burn Stage od dwóch lat umilał uczestnikom dzienną część festiwalu na płockim rynku – od tego roku możecie szukać tej sceny nad Wisłą.

Sześćdziesiąt dwa, dwa i czterdzieści

Sześćdziesięciu dwóch. Tylu do tej pory zostało ogłoszonych artystów. Mogłoby się wydawać, że to aż nadto na trzy dni festiwalu. jednak wciąż pytacie oczywiście czy to już wszyscy artyści i ile będzie jeszcze ogłoszeń. A więc – będą dwa. Ilu artystów zagranicznych? Kilkunastu. A wszystkich łącznie? Ponad czterdziestu. Przy tej okazji przypomnijmy niektórych z ogłoszonych artystów. Wystąpią m.in. andhim, Ben Klock, Bonobo live, Doc Scott, Dr. Rubinstein, Helena Hauff, Honey Dijon, Maceo Plex, Richie Hawtin Vessels.

Jeden

Ta samotna jedynka na końcu to nic innego jak start sprzedaży jednodniowych biletów. W zeszłym roku karnety trzydniowe wyprzedały się 10 lipca, w tym 15 maja. W końcu na ten weekend wiele osób czeka cały rok!

Podziel się:

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Follow Us!