Hip Hop Kemp z nowymi artystami: Young M.A., Wiki i inni!
Nowe otwarcie Festiwalu z Atmosferą? Na to wygląda. Już pierwsza partia artystów 17. edycji Hip Hop Kemp wyglądała obiecująco – Devin The Dude, Chief Keef, Joyner Lucas czy $uicideboy$. To nazwy, na które trudno narzekać. Organizatorzy idą za ciosem i mają już dla nas kolejny zestaw.

Okrągłe dziesięć nowości, to przede wszystkim świeże głosy Nowego Jorku. Young M.A. i Wiki. Ta pierwsza nie zdążyła jeszcze wydać debiutanckiego materiału. Niemniej jednak już wykręca niesamowite liczby w streamingu i błyskawicznie powiększa fanbase. Wszystko za sprawą swojej bezkompromisowej, szczerej stylówki. 

Wiki został odkryty kilka lat temu ze swoim macierzystym składem Ratking. Zdążył już z powodzeniem prezentować solowy dorobek, m.in. niedawno jako support Rejjiego Snowa w trakcie World Wide Warsaw.

Nie zabraknie też klasyki, ale za to ciekawie wyselekcjonowanej. W tej roli pojawi się Bahamadia, grzebiący w neo-soulowych brzmieniach Children of Zeus, a także DEF3, Noah Slee, M-Dot, Ill Camille, Eric Baddines i The Black Opera.

 W Hradec Kralove w tym roku widzimy się w dniach 23-25 sierpnia. 
Podziel się:

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Follow Us!