Byliśmy tam: Weekendówka #7

Wracamy z naszą kolejną Weekendówką. Programy wielu klubów zaczynają zapełniać się w niezłym tempie, a na horyzoncie widać już pierwsze interesujące koncerty AD 2018. Jak spędzaliśmy drugi styczniowy weekend? Przekonajcie się czytając poniższy tekst!

W piątek głównym i punktem naszego programu była impreza na Jasnej 1. Wydarzenie organizowane przez młode i niezwykle perspektywiczne ekipy – BAS i Turbocabra – przyniosło bardzo mocne strzały bookingowe na początek roku. Reprezentant PAN Records – M.E.S.H. i podopieczny labelu Principe – DJ Marfox zagrali świetne sety z zupełnie różnych światów. Towarzyszyła im ekipa młodych polskich producentów i każdy z nich zaprezentował odmienny, bardzo ciekawy muzyczny przekrój.

W tzw. międzyczasie wpadliśmy na Odloty w Niebie – impreza, na której grali znani i lubiani I Say Mikey oraz Kuvau, który zagrał set życia i puszczał takie techno, jakiego nie słyszeliśmy od czasów ostatniego BJWT. Zahaczyliśmy również o Smolną, gdzie gwiazdą wieczoru była Miss Kittin, która zagrała przyjemny set. 

Sobotnie jedzenie? Kultowe miejsca na mapie Warszawy – siostrzane lokale Kraken i Beirut, do których zawsze uwielbiamy wracać. Były grane krewetki z chorizo, kofta z hummusem, falafele i dokładki. Na deser pyszne wegańskie ciasta w Wegeguru. Najedzeni i zadowoleni ruszyliśmy na pokaz zdjęć Kajetana Plisa w robiącym wrażenie Kinie Amondo. Co później? Zeszliśmy do Piekła, gdzie miała miejsce pożegnalna impreza Nucasy, a kosmiczny set zagrał Tom Encore. Powrót na Smolną to psychodeliczny i psytrance’owy lot z Goadupa, podczas którego można było się nawet najeść! Drugi dzień weekendu zakończyliśmy z KOD-em i izraelską ekipą na Jasnej, gdzie panowała niezwykle domowa atmosfera. Miękkie lądowanie mieliśmy w BAL-u, gdzie o 6 rano tańczyliśmy Poloneza do kompozycji Wojciecha Kilara.

Leniwa niedziela? Niekoniecznie – podczas spacerów ochoczo zapełnialiśmy puszki WOŚPu, czego zwieńczeniem była wieczorna impreza na Smolnej z Sethem Troxlerem w roli głównej.

Powoli wypatrujemy już kolejnego weekendu, którego najmocniejszymi punktami wydają się być: Moritz von Oswald w towarzystwie polskich didżejów na Jasnej, pierwsze wydarzenie w ramach Trzy Szóstki, na którym zagrają m.in. Sujka i Tulip Trenches, a także Dax J na Smolnej.

Podziel się:

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Instagram

  • Ekipa Regime zaprasza na Mikser Pokoleniowy- wydarzenie skierowane głównie do seniorów, które odbędzie się we Wrocławiu, 22 września🧓🏽👵🏽👴🏽👵🏽
„Promujemy międzypokoleniową wymianę doświadczeń kulturowych i pokazujemy, że wiek jest tylko abstrakcyjną liczbą, pomimo której wciąż mamy sobie wiele do powiedzenia.”
Zaplanowano m.in. międzypokoleniowy spacer miejski, warsztaty tańca, czy poetycki slam! Zapraszamy!
Zapisy ciągle trwają i są darmowe😊
  • ‼️‼️‼️ Dawid Podsiadło zagra w Warszawie trzeci koncert w ramach Małomiasteczkowej Trasy‼️‼️‼️
Koncert odbędzie się 17 grudnia na hali Torwar. Bilety dostępne na Going. 📲 Link w bio!
#dawidpodsiadlo #malomiasteczkowatrasa #gig #music #warsaw #warszawa #torwar #goingapp
  • trwa @cieszanowrockfestiwal! Już jutro na scenę wyjdą metalowi wyjadacze z Decapitated, a wcześniej zagra m.in. Krzysztof Zalewski! 🎸🎤🎸🎤🎸
•
•
•
#decapitated #band #metal #deathmetal #nuclearblast #cieszanowrockfestiwal #festival #summer #music #live #gig #going #goingapp
  • Co powiecie na weekend z Sinfonia Varsovia?🎼
Pawilon koncertowy na Grochowskiej będzie gościł wspaniałych artystów, gwarantujących piękne muzyczne doświadczenia! Temat przewodni piątkowego koncertu to tango- wystąpi m.in. Magdy Navarrete💃🏼. Sobota stanie pod znakiem saksofonu i utworów granych przez Morpheus Saxophone Quartet, a w niedziele- kwartet wiolonczelowy Polish Cello Quartet🎷🎼🎻Musicie tam być!
#sinfoniavarsovia #magdanavarrete #gig #music #warsaw #warszawa #goingapp
  • 🌿🎼🌿🎼🌿17 sierpnia rozpoczyna się piąta edycja festiwalu Sanatorium Dźwięku!🌿🎼🌿🎼🌿
To absolutnie wyjątkowe wydarzenie, na którym nie może zabraknąć miłośników współczesnej muzyki eksperymentalnej. Poza koncertami, przygotowano także wiele projektów artystycznych ze sztuką dźwięku w roli głównej. A to wszystko w otoczeniu dzikiej przyrody Sokołowska💚
Bilety na festiwal są dostępne na Going.!📲Link w bio
#sanatoriumdzwieku #sokolowsko #music #gig #goingapp

Follow Us!