Czytasz
14. edycja Tattoofest – najstarszego święta tatuażu w Polsce

14. edycja Tattoofest – najstarszego święta tatuażu w Polsce

Tattoofest

Zasłużona dla polskiej sceny tatuażu konwencja Tattoofest odbędzie się w tym roku po raz czternasty. Czego spodziewać się początkiem czerwca w Krakowie?

Za nami trzynaście edycji krakowskiej konwencji tatuażu. Odbywający się w stolicy Małopolski Tattoofest jest imprezą promującą polską scenę tatuażu, na której nie może zabraknąć również gości z zagranicy. W trakcie istnienia konwencji, do Krakowa przyjeżdżali tatuażyści m.in. z Hiszpanii, Kolumbii, USA, Japonii, Niemiec, Francji, Węgier, Austrii, Turcji, Norwegii czy Kanady.

cover photo: Medley-art

W tym roku także nie zabraknie znakomitych tatuatorów. Wśród zaproszonych artystów znajdziecie tak uznane marki, jak np. tajwańscy artyści Hori Yu, Diau Jin czy Diau Chi, Hiszpanie Fede Aguero, Rana i Viani, pochodzący z Hong Kongu Samuel Lam i Chiuman Emma czy węgierska ekipa: Jelo, Adrian Szabo i Csabi Kiss. A to tylko część z kilkuset artystów, którzy swoimi pracami zapełnią ciała uczestników i wypełnią dobrą energią przestrzeń konwencji.

Tattoofest
Tattofest 2019 fot. Medley-art

Sprawdź też
Carpigiani Wojtek Sawicki single tygodnia polecamy zostań w domu

Oprócz możliwości wydziarania sobie kolejnego tatuażu czy podziwiania artystów w trakcie pracy, podczas konwencji czekają na nas jeszcze inne atrakcje. Wystawy, warsztaty, konkursy, pokazy i koncerty to tylko niektóre z nich.

Bilety na tegoroczną edycją Tattoofest dostaniecie w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone