Czytasz
11 wydarzeń, które zostały przełożone i bardzo na nie czekamy

11 wydarzeń, które zostały przełożone i bardzo na nie czekamy

Sokół PRO8L3M Kwiat Jabłoni Mayday Scooter Going. zostań w domu

Póki co, o wyjściu na miasto nie ma mowy. Stosujemy się do zaleceń, izolujemy fizycznie od innych ludzi, a socjalizujemy się przez internet: streamingi, video chaty, gry, koncerty z domów.

Mimo wszystko, bardzo tęsknimy za koncertami i festiwalami, które powoli zbliżałyby się wielkimi krokami. Wszystkie wiosenne plany musieliśmy odłożyć w czasie, a większość z zaplanowanych na ten okres koncertów odbędzie się prawdopodobnie dopiero jesienią.

Weź udział w akcji Bilet Wsparcia i kup cegiełki dla swoich ulubionych organizatorów, artystów czy klubów!

W normalnej sytuacji nikt z nas nie uciekałby myślami do ponurej i szarej pory roku, skoro za oknem pierwsze forsycje, magnolie i kwitnące wiśnie. Jednak w tej specyficznej rzeczywistości zrobimy wyjątek i wybiegniemy kilka miesięcy do przodu, żeby przedstawić Wam kilkanaście tras i koncertów, które zostały przełożone, a na które bardzo czekamy. Oto one!

Bass Astral x Igo Ensemble Tour

Fani tego elektronicznego duetu z wypiekami na twarzy oczekują trzeciego albumu, który ma pojawić się na sklepowych półkach jeszcze w tym roku. Zanim posłuchamy Satellite w całości, koniecznie zobaczcie nowy klip zespołu, a w ramach oczekiwania na jesienną trasę (z sześcioosobowym ansamblem!) polecamy powrót do starszych wydawnictw.

Mayday 2020: Past:Present:Future

Jakiś czas temu opowiadaliśmy Wam o Maydayu używając do tego najciekawszych liczb i anegdot. Wciąż wierzymy, że kultowa techno impreza odbędzie się zgodnie z planem, w listopadzie. Jeśli jednak byłoby inaczej, organizatorzy dmuchają na zimne i zarezerwowali już termin na 8 maja 2021 roku. Formuła niezmieniona, a bilety zachowują swoją ważność. Odetchnęliśmy z ulgą, tak czy inaczej, Mayday 2020 się odbędzie!

Sokół – Eskimo Tour

Kolejny solowy album Sokoła? Poprzedzająca go trasa koncertowa? My na to, jak na lato. Na Eskimo Tour będziemy musieli poczekać do października i listopada, pytanie brzmi, co z płytą. Tak czy inaczej – obserwujemy, wypatrujemy!

Kwiat Jabłoni – Pożegnanie z Niemożliwym

Mieli pożegnać się z Niemożliwym na wiosnę, jak na Kwiat Jabłoni przystało, będą musieli wstrzymać się nieco dłużej. W większości wyprzedane koncerty tego uroczego duetu odbędą się prawdopodobnie we wrześniu (Gdańsk w grudniu).

PRO8L3M – Art Brut 2 Tour

Płyta już od jakiegoś czasu kręci się w naszych odtwarzaczach, a apetyt przed jesiennymi koncertami rośnie. Przy okazji siedzenia w domu można nauczyć się wszystkich tekstów na pamięć – na trasę będzie jak znalazł.

World Wide Warsaw

Mike Skinner, Zebra Katz, Tom Rosenthal czy Bishop Nehru – tych artystów mieliśmy oglądać na żywo podczas tegorocznej odsłony WWW. Jeszcze nie wiemy, w jakiej formie powróci w tym roku ten miejski festiwal, natomiast wiemy, że część z koncertów została już przeniesiona na jesień, w tym m.in. Tom Rosenthal, Sóley, Bishop Nehru czy Zebra Katz.

Scooter trasa

Co tu dużo mówić – legenda! H.P. Baxxter i jego ekipa są zawsze w naszych sercach. Jakiś czas temu szaleliśmy w salonach do ich live streamu, ale powiemy szczerze, że chętnie poczulibyśmy to na właśnej skórze, w dużej przestrzeni, z konkretnym nagłośnieniem. Polska mini-trasa przełożona jest na jesień, odliczamy!

Millenium Docs Against Gravity

Ten filmowy festiwal zawsze kojarzył nam się z wiosną, niestety w tym roku będziemy musieli poczekać na te wszystkie wartościowe seanse aż do września. W międzyczasie możecie wypatrywać dokumentów polecanych przez MDAG w internecie, jako że organizowane są specjalne pokazy online wspierane przez ten festiwal!

Metronomy

Lubimy się z zespołem Josepha Mounta od samego początku i nawet, jeśli w swoich najnowszych dokonaniach już tak nie zachwycają, to na żywo nadal trzymają wysoką formę. Dlatego też, bardzo czekamy na przełożone na wrzesień koncerty Metronomy w Warszawie i Poznaniu. A na czas oczekiwania polecamy Wam nasz wywiad z zespołem, który przeprowadziliśmy na ubiegłorocznym Feście!

Meute mini-trasa

Techno i orkiestra? Brzmi ryzykownie, ale posłuchajcie tylko Meute. Niemiecka banda zrobiła w Polsce niemałą furorę, czego dowodem są znakomicie przyjęte koncerty, m.in. na Fest Festivalu. Mieli wrócić do nas wiosną, wrócą jesienią!

Sprawdź też
Lado ABC na Wsi Młynarski Masecki Going. MORE wychodź odpowiedzialnie Jazdów lato Warszawa

Clock Machine – Sen

A jeśli tęsknicie za lekkim i przebojowym graniem chłopaków z Clock Machine, to spieszymy z informacją, że trasa Sen odbędzie się w październiku. Przynajmniej mamy taką nadzieję!

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 1.5 metra odległości od innych osób

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone