Żarcie na kółkach

 

zarcie

 

Czwarty sezon foodtruckowy z Żarciem Na Kółkach zbliża się wielkimi kołami! W tym roku podobnie do poprzedniego Warszawa stołować się będzie na Błoniach Stadionu Narodowego. Rynek rozwija się w zaskakującym tempie, dzięki czemu goście będą mieli ogromny wybór – pojawi się ponad 80 samochodów, z czego część to dobrze znane, a spora grupa to zupełni debiutanci. Żarcie Na Kółkach oprócz atrakcji kulinarnych, zapewni również mnóstwo dodatkowych atrakcji – będzie więc i smacznie i ciekawie.

Warszawiacy pokochali te imprezy, ale poprzeczka stawiana food truckom jest bardzo wysoko. Dlatego też foodtruckowcy prześcigają się w pomysłach na oryginalne menu – bo poza niekwestionowanych królem street foodu, jakim jest burger, na ulicach spotykamy auta z daniami z całego świata: Meksyk, Japonia, Węgry, Włochy, Anglia, Polska, Chiny, Jamajka – długo można wymieniać. Dzięki aplikacji Going., która jest Partnerem Żarcia Na Kółkach, będzie można sprawdzić w swoich telefonach listę food trucków obecnych na evencie, oraz rodzaj serwowanego przez nie jedzenia. Weganie, wegetarianie i bezglutenowcy dowiedzą się, gdzie dostaną dania z ich codziennego jadłospisu. Bez dwóch zdań – każdy znajdzie coś dla siebie.

Uzupełnieniem głównego punktu programu, czyli wielkiego stołowania będą muzyka na żywo, strefa chilloutu i animacje dla dzieci. Dzięki współpracy z Teatrem XXL, goście będą mogli zaangażować się w aktorski performance i zabawy dla dzieci. To, co aktorzy przygotowali specjalnie na tę okazję zaskoczy i wprawi w zdumienie. Będzie również specjalny jedzeniowy konkurs, z atrakcyjnymi nagrodami. Warto zarezerwować całe dwa dni – zgłodniałe po zimie brzuchy będą miały wiele do pomieszczenia.

 

Najedz się w mieście! Wszytkie eventy w jednym miejscu.