W tym roku każdy mecz Euro 2016 zobaczycie w Food Porcie!

Dwa lata temu podczas Mistrzostw Świata nie mogliście radować się najlepszą światową piłką w Food Porcie, bo jeszcze nas nie było. Rok temu nie było czego oglądać, a teraz w końcu jest tak jak być powinno – jesteśmy i my i piłka.

W telewizji szykuje się wyjątkowy turniej piłkarski, a nasz Food Port jest gotowy, aby napoić i nakarmić wszystkich kibiców.

Od pierwszego dnia Euro 2016 po ostatnią sekundą finałowego meczu zapraszamy was na oglądanie wszystkich spotkań tegorocznych Mistrzostw. Oprócz dużego ekranu możecie spodziewać się też specjalnych dań przygotowanych przez stacjonujące u nas Food Trucki, zimnych napoi i pozytywnej atmosfery.

Pierwszy mecz oczywiście już w piątek 10.06 o godzinie 21:00!

Zapraszamy!

 

Pełny Terminarz Spotkań:

Grupa A
10.06.2016 godz. 21.00 – Francja – Rumunia (St-Denis)
11.06.2016 godz. 15.00 – Albania – Szwajcaria (Lens)
15.06.2016 godz. 18.00 – Rumunia – Szwajcaria (Paryż)
15.06.2016 godz. 21.00 – Francja – Albania (Marsylia)
19.06.2016 godz. 21.00 – Szwajcaria – Francja (Lille)
19.06.2016 godz. 21.00 – Rumunia – Albania (Lyon)

Grupa B
11.06.2016 godz. 18.00 – Walia – Słowacja (Bordeaux)
11.06.2016 godz. 21.00 – Anglia – Rosja (Marsylia)
15.06.2016 godz. 15.00 – Rosja – Słowacja (Lille)
16.06.2016 godz. 15.00 – Anglia – Walia (Lens)
20.06.2016 godz. 21.00 – Słowacja – Anglia (St-Etienne)
20.06.2016 godz. 21.00 – Rosja – Walia (Tuluza)

Grupa C
12.06.2016 godz. 18.00 – Polska – Irlandia Północna (Nicea)
12.06.2016 godz. 21.00 – Niemcy – Ukraina (Lille)
16.06.2016 godz. 18.00 – Ukraina – Irlandia Północna (Lyon)
16.06.2016 godz. 21.00 – Niemcy – Polska (St-Denis)
21.06.2016 godz. 18.00 – Irlandia Północna – Niemcy (Paryż)
21.06.2016 godz. 18.00 – Ukraina – Polska (Marsylia)

Grupa D
12.06.2016 godz. 15.00 – Turcja – Chorwacja (Paryż)
13.06.2016 godz. 15.00 – Hiszpania – Czechy (Tuluza)
17.06.2016 godz. 18.00 – Czechy – Chorwacja (St-Etienne)
17.06.2016 godz. 21.00 – Hiszpania – Turcja (Nicea)
21.06.2016 godz. 21.00 – Chorwacja – Hiszpania (Bordeaux)
21.06.2016 godz. 21.00 – Czechy – Turcja (Lens)

Grupa E
13.06.2016 godz. 18.00 – Irlandia – Szwecja (St-Denis)
13.06.2016 godz. 21.00 – Belgia – Włochy (Lyon)
17.06.2016 godz. 15.00 – Włochy – Szwecja (Tuluza)
18.06.2016 godz. 15.00 – Belgia – Irlandia (Bordeaux)
22.06.2016 godz. 21.00 – Szwecja – Belgia (Nicea)
22.06.2016 godz. 21.00 – Włochy – Irlandia (Lille)

Grupa F
14.06.2016 godz. 18.00 – Austria – Węgry (Bordeaux)
14.06.2016 godz. 21.00 – Portugalia – Islandia (St-Etienne)
18.06.2016 godz. 18.00 – Islandia – Węgry (Marsylia)
18.06.2016 godz. 21.00 – Portugalia – Austria (Paryż)
22.06.2016 godz. 18.00 – Węgry – Portugalia (Lyon)
22.06.2016 godz. 18.00 – Islandia – Austria (St-Denis)

1/8 FINAŁU
25.06.2016 godz. 15.00 – 2A – 2C (St-Etienne)
25.06.2016 godz. 18.00 – 1A – 3A/C/D (Paryż)
25.06.2016 godz. 21.00 – 1D – 3B/E/F (Lens)
26.06.2016 godz. 15.00 – 1A – 3C/D/E (Lyon)
26.06.2016 godz. 18.00 – 1C – 3A/B/F (Lille)
26.06.2016 godz. 21.00 – 1F – 2E (Tuluza)
27.06.2016 godz. 18.00 – 1E – 2D (St-Denis)
27.06.2016 godz. 21.00 – 2B – 2F (Nicea)

1/4 FINAŁU
30.06.2016 godz. 21.00 (Marsylia) – zwycięzca meczu 1 – zwycięzca meczu 3
01.07.2016 godz. 21.00 (Lille) – zwycięzca meczu 2 – zwycięzca meczu 6
02.07.2016 godz. 21.00 (Bordeaux) – zwycięzca meczu 5 – zwycięzca meczu 7
03.07.2016 godz. 21.00 (St-Denis) – zwycięzca meczu 4 – zwycięzca meczu 8

1/2 FINAŁU
06.07.2016 godz. 21.00 (Lyon) – zwycięzca ćwierćfinału 1 – zwycięzca ćwierćfinału 2
07.07.2016 godz. 21.00 (Marsylia) – zwycięzca ćwierćfinału 3 – zwycięzca ćwierćfinału 4

FINAŁ
10.07.2016 godz. 21.00 (St-Denis) – zwycięzcy półfinałów

 

Jak dojechać do Food Portu: